شرکت برند مطرح و شناخته شده ای است که همواره در بین مشتریان به دلیل ضمانت بی قید و شرط محصولات و خدمات اجرایی دقیق خود مورداطمینان آن ها می باشد.نصب بیش از پنج دستگاه درب شیشه ای اتوماتیک در طول روز نشانگر رضایت کامل مشتریان از نحوه اجرا، خدمات، کیفیت و قیمت مناسب این محصول می باشد.
در های شیشه ای:
امروزه استفاده از در های شیشه ای به عنوان در های شیشه ای مغازه، ورودی آپارتمان ها و برج ها، بیمارستان ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. در های شیشه ای با توجه به نیاز مشتریان می توان به حالت اتوماتیک و یا حالت دستی اجرا شود. با توجه به نوع شیشه استفاده شده در های شیشه ای، مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند.
درب شیشه ای- درب شیشه ای سکوریت:
درب شیشه ای را می توان به دو صورت درب  اتوماتیک و درب شیشه ای دستی سفارش داد. اگر درب شیشه ای به صورت اتوماتیک باشد نیاز به موتور و سایر متعلقات درب شیشه ای اتوماتیک دارد. در صورتی که به صورت دستی باشد، بر روی درب شیشه ای دستگیره ای برای باز و بسته کردن به صورت دستی درب شیشه ای نصب می شود. درب شیشه ای سکوریت با توجه به شیشه استفاده شده در آن، مقاوم در برابر ضربه می باشد. درب شیشه ای سکوریت کار برد های متفاوتی دارد. از درب شیشه ای سکوریت در دودبند ها، بیمارستان ها و ... استفاده می شود
تعمیر و نصب درب اتوماتیک
انجام تعمیرات درب های کرکره برقی
انجام تعمیر درب های اتوماتیک پارکینگی
انجام تعمیرات درب های شیشه ای
تعمیر درب اتوماتیک منازل
تعمیر انواع در برقی
تعمیر جک های هیدرولیک درب
تعمیر برد درب اتوماتیک
اضافه کردن ریموت
کد دادن ریموت
سرویس درب اتوماتیک
سرویس درب های کرکره برقی
سرویس درب های کرکره اتوماتیک
سرویس درب های برقی
سرویس درب شیشه ای برقی
سرویس در شیشه ای اتوماتیک
سرویس درب های اتوماتیک
تعمیر درب اتوماتیک
درب های اتوماتیک طراحی شده اند تا به طور خودکار کار کنند، در صورتی که به وسیله شخصی به کار گرفته شوند تا نیاز به دستی دستی با دسته یا نوار باز شود. برخی از درب های اتوماتیک با استفاده از دکمه ها باز می شوند. این درها نیاز به برق برای کار با یک موتور راننده که باعث باز و بسته شدن درب ها می شود. موتور راننده الکتریکی به یک سنسور حرکتی متصل می شود که وقتی افراد نزدیک به درب ها حرکت می کنند، تشخیص می دهد. علاوه بر این، مهمترین جنبه ای که باید اولویت بندی شود، تعمیر اتوماتیک درب است، زیرا نگهداری مناسب باید باشد.
درب های اتوماتیک بیشتر از وسایل پزشکی استفاده می شود که به آنها کمک می کند تا در حین کاهش خطر ابتلا به آلودگی به محیط اطمینان پیدا کنند. به عنوان بازدید کننده افزایش و پس از استفاده، آنها نیاز به خدمات حداقل یک بار در هفته، و در نتیجه تعمیر و نگهداری و تعمیر درب های اتوماتیک. این درها همچنین می توانند در انبارها و امکانات دیگر مفید باشند، و به منظور ایمنی و بهره وری کمک می کنند و مردم را به آن آسان تر می کند. بسیاری از درب های اتوماتیک دارای لغو دستی هستند به طوری که در صورت خرابی قدرت یا یک مشکل مکانیکی، درب ها همچنان می توانند توسط هر کسی باز شوند
میلیون ها انسان درسراسر کره زمین از انواع درب شیشه ای اتوماتیک استفاده میکنند. در کشور ما هم درب اتوماتیک جایگاه خود را پیدا کرده و کمتر منزلی وجود دارد که در پارکینگ یا منزل از درب اتوماتیک استفاده نشود و در فروشگاه های بزرگ و معتبر برای زیبایی نمای فروشگاه و جذب مشتری از درب اتوماتیک استفاده می شود تا امد و رفت در ان مکان ها به آسانی صورت گیرد. درب شیشه ای اتوماتیک انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها بنا برنیاز اماکن خاص و هزینه ی آن استفاده میشود.
امروزه در ساخت انواع ساختمان از درب اتوماتیک استفاده میشود . درب اتوماتیک هم انواع مختلفی دارد :
درب شیشه ای اتوماتیک
کرکره برقی
درب اتوماتیک پارکینگ
کرکره پنجره
کرکره های اتوماتیک سقفی
کرکره سکشنال پارکینگ یا درب اتوماتیک زیر سقفی
درب اتوماتیک ریلی.