- قابلیت استفاده در مکان های عمومی پر تردد
- دارای موتوری قدرتمند در شرایط مختلف تا حد 550 W و کنترل درهایی تا وزن 1500 Kg بر حسب نوع موتور
- دارای ورودی کنترل توسط سوئیچ های اتوماتیک محدود کننده حرکت
- مجهز به نمایشگر 7Segment جهت نمایش پارامتر ها و پیام مرکز کنترل
- دارای قابلیت استفاده به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با برنامه ریزی
- امکان معرفی از 99 دکمه ریموت جهت افزایش ریموت ها
- امکان معرفی هر یک از دکمه های ریموت به صورت معمولی و پیاده رو و SToP
-دارای امکان زمان بندی تمام پارامترهای کارکردی و تنظیم آن به مقدار دلخواه
- دارای ورودی کنترل فتوسلول های الکترونیکی

معرفی موتور ها:

این مجموعه درب بازکن شامل یک موتور قدرتمند با گیربکسی کم صدا است .

سوئیچ به طرف  Openو بیرون کشیدن دریچه آن گیربکس را خلاص کرده و به صورت دستی درب را باز و بسته نمود. بدیهی است  در صورتی که دریچه بسته شود و سوئیچ چرخان به طرف Close چرخیده موتور اجازه هیچ گونه حرکتی را به صورت دستی به درب نمی دهد. این امکان روی موتور نوع Mover توسط یک آچار مخصوص 6 پر ایجاد میشود.

متعلقات یک سیستم
معرفی متعلقات
1- یک عدد موتور به همراه آچار خلاص کن FARZH
2- تکیه گاه ، پلیت موتور به همراه پیچ های آن: تکیه گاه جک مدل FARZH در نوع  پیلت می باشد که به وسیله پیچ همراه به موتور بسته می شود. سپس پلیت به وسیله پیچ و یا جوشکاری بسته به مکان مورد نظر در جای محکم می شود .
3- دو عدد ریموت کنترل: دو عدد ریموت کنترل سه دکمه ای که پس از شناسانده شدن به مرکز، جهت فرمان دادن به صورت رادیویی از راه دور مورد استفاده قرار میگیرد . هر دکمه ریموت به طور دلخواه قلبی برنامه ریزی به صورت زیر می باشد:
الف) معمولی . ب) پیاد رو . ج) STOP
4- یک عدد  خازن راه انداز 16 عب AC : هر موتور دارای یک خازن AC می باشد که جهت راهاندازی موتور مورد استفاده قرار میگیرد.
5- یک جفت چشم الکترونیک جهت تشخیص موانع متحرکی که ممکن است در حین کارکرد موتور بین درب ها قرار گیرند، به کار می روند که نوع عکس العمل موتور بستگی دارد به نوع بستن اتصالات چشم ها دارد که دو مد باز و بسته می تواند باشد. چشم فرستنده TX و چشم پگیرنده RX نام دارد که
6- یک ست ریل فلزی : ریل ها به صورت یک متر هستند که جمعا طول یک ست به چهار متر می رسد . همراه ریل ها تعدادی پیچ مخصوص و یراق آلات جهت نصب آنها بر روی درب وجود دارد.
7- یک عدد لامپ چشمک زنBLINKING: لامپ چشمک زن آگاهی کاربران از فعال یا غیر فعال سیستم از داخل یا خارج ساختمان به کار می رود. این لامپ معمولا روی چارچوب درب نصب می شود تا از دو طرف قابل دیدن باشد. نوع دیگر لامپ چشمک زن دارای آنتن است ، نصب اختیاری است. که جهت افزایش برد ریموت ها نورد استفاده قرار می گیرد.

راهنمای نصب فیزیکی و مکانیکی :
در ابتدای امر چند بار دست در را باز و بسته نمایید و از باز و بسته شدن روان در مطمئن شوید ، در غیر این صورت با گیربکس کاری و صافکاری در و از بین بردن گیرهای احتمالی در را روان کنید، اگر روان سازی ممکن نیست از نصب در خود داری کنید، دقیت داشته باشید هنگام حرکت در نباید نوسان زیادی به بیرون و داخل باشد و باید در کل طول مسیر در یک خط صاف حرکت کند ، حدااکثر 2 میلی متر در غیر این صورت خطر خارج شدن از ریل در طول مسیر حرکت وجود دارد .

درب اتوماتیک شیشه ای ، در ماکن های مختلف و اماکن های اداری، تجاری، بیمارستانی و غیره نیز به کار می رود. درب های اتوماتیک شیشه ای کاربرد های متعددی دارند .
درب های اتوماتیک شیشه ای شامل  دسته بندی زیر می باشند :
 - درب اتوماتیک شیشه ای کشویی
 -درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
 - درب اتوماتیک گردان
 - درب اتوماتیک دوار
 - درب اتوماتیک شیشه ای گرد
 - درب اتوماتیک شیشه ای منحنی یا اتوبوسی
 درب اتوماتیک شیشه ای مناسب برای خروج اضطراری ، قابل اجرا به صورت یک لنگه و دو لنگه ایی .
درب اتوماتیک از جنس آلمینیوم  است ، درب اتوماتیک شیشه ای به صورت باز و بسته میشود و امروزه با توجه به پرکاربرد بودنش همه جا دیده می شود درب اتوماتیک شیشه ای . شرکت آوادر در خدماتی از جمله، نصب درب اتوماتیک شیشه ای، تعمیر موتور سه فاز، تعمیر چک پارکنیگی، تعمیر راهبند ، آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک شیشه ای و غیره به شمار می رود .
درب های اتوماتیک شیشه ای از مدرن ترین درب های اتوماتیک شیشه ای به کار می رود و جنبه کاربردی دارد .

ریل ها :
 برای زدن ریل ها ابتدا آن را مشخص کنید ( می توانید ریل ها را هم پایین در و یا بالای آن نصب کنید ولی تا حد امکان پایین در نصب کنید تا جهت سرویس موتور دچار مشکلی نشوید). به طور معمول ریل باید به صورتی نصب شود که لبه آن را در بالا و لبه دندانه دار  آن سمت پایین ( زمین ) قرار گیرد ( چون همواره و زن در رو به زمین) سپس محل نصب ریل ها را در بالا یا پایین در تعیین و صافکاری می کنیم . سپس با بستن پیچ و مهرهای ریل روی آن قبل از نصب و درست در وسط سوراخ های بیضی ریل ها ، آنها را یکی و به صورت کاملا تراز روی در گذشته و پیچ ها را از طرف قر بیشتر به در جوش می دهیم .دقت کنید که ریل ها در کنار هم درست دریک راستا و کاملا تراز قرار گیرند .
 نصب موتور و براکت آن :
مرحله بعدی محکم کاری براکت موتور است که در ابتدا موتور با دو پیچ به صورت موقت روی براکت بسته می شود ( به صورت ضربدری ) و سپس ارتفاع براکت و موتور را با هم به طوری کم و زیاد تا 2 میلی متر بین نوک چرخ دنده موتور تا گود ترین قسمت ریل فاصله داشته باشد .
 سپس برای درهای راست بازشو و چپ بازشو به ترتیب زیر جای براکت را نسبت به راستای درب تعین کنید.
الف:درهای راست بازشو
سپس سعی کنید براکت را در همان ارتفاع ثابت کنیدو براکت را روی صفحه ای فلزی در زیر آن جوش بدهید و در نهایت برای محکم کاری صفحه زیر براکت و قوطی های احتمالی زیر آن سعی کیند همه ره با جوشکاری به هم و به چارچوب دری و احتمالا با بتون کف زمین آن را محکم کنید . بدهی است محکم کاری براکت موتور از مهم ترین قسمت های نصب چرا که تمام قدرت دورانی موتور تحمل می کند .
مراحل نهایی نصب :
 سپس سیم برق و سیم های فتوسل را از زیر براک به بالا و از زیر موتور به داخل هدایت و به مرککز ببندید. حال پس از نصب براکت و محکم کاری آن ، موتور را به صورت کشویی به طرف در هل داده و زیر چرخ دنده ببرید و موتور را محکم به براکت ببندی و سپس با خلاص کن گیربکس را آزاد کرده و چندین با رفت و آمد درب و خارج نشدن چرخ دنده از ریل فلزی را امتحان کنید و در صورتی که اشکال خاصی وجود نداشت با تنظیم میکرو سوئیچ محدود کننده در ابتدا و انتها ریل در محلهای دلخواه بر روی ریل فلزی آنها را محکم کنید و پس از سیم بندی که در بخش های بعدی توضیح داده شده است موتور را روشن کنید و سپس ریموت ها را به مرکز معرفی و پیاده و منو پارامتر را به  دق مطالع کنید و تنظیم کنید و سپس ریموت کارکرد معمولی و پیاده رو را امتحان کنید که به درستی انجام شوند و در صورت نیاز تنظیمات را تصحیح کنید .
 نکات نصب:
 1- در صورت امکان یک فطعه فلزی به انتهای کارکرد درب در باز کامل پشت درب به چارچوب جوش دهید که ایمنی عملکرد را بالا ببرد.  2- عدم تنظیم مناسب میکرو س.ئیچ محدود کننده می تواند موجو اختلال در کارکرد و کویبش درب به چهارچوبیا از ریل خارج شدن آن گردد. در صورت وصل نمودن میکروسوئیچ محدود کننده باید مقدار n1 به دقت انتخاب شود. از کم شروع شده و کم کم آن را زیاد کنید .
 3- از به کار بردن موتور مناسب برای درب مورد نظتان ، توسط جدول مشخصات فنی ارائه شده مطمئن شوید .در غیر این صورت دستگاه ازگارانتی خارج و ممکن است به موتور، گیربکس موتور ، درب و حتی اشخاص آسیب جدی وارد گردد.
 4- تاکید میشود حتما سوئیچ های محدود کننده باز و بسته را نصب کیند تا حتی مطمئن و ایمن درب را منجر شود .