درب شیشه ای کشویی porta automatica para shopping


درهای اتوماتیک شیشه‌ای ، یکی از پرمصرف‌ترین و پرکاربردی ترین نوع درها هستند که درحال حاضر پرکاربردترین نوع از درب های اتوماتیک محسوب می‌شوند. این نوع درب‌ها می‌توانند انتخاب مناسبی برای استفاده در مکان های عمومی از جمله ادارات، بانک ها و بیمارستان ها باشند. درب اتوماتیک شیشه ای بر فراهم آورن شرایط سهولت تردد، تاثیر زیادی بر زیبایی و چشم انداز ساختمان‌ها دارد. درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای با بهره گیری از یک چشمی «مادون قرمز» حرکت افراد در محیط را تشخیص داده و باز و بسته می‌شوند.
درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای عموماً نفررو هستند و استفاده از آن‌ها در مکان‌های عمومی نوعی تکریم ارباب رجوع به شمار رفته و حس خوشایندی را در افراد و عابران ایجاد می‌کند. یکی دیگر از عواملی که درب‌های اتوماتیک شیشه‌‌ای را به گزینه‌ای مناسب برای مکان‌های عمومی تبدیل کرده است، اتوماتیک بودن آن است که باعث می‌شود افراد سالمند و کم توان نیز به راحتی قادر باشند در این مکان‌ها تردد و رفت و آمد داشته باشند.
امکان نصب درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای در هنگام ساخت ساختمان و یا پس از آن وجود دارد. درهای اتوماتیک شیشه‌ای را می‌توان به سیستم اتوماسیون مراکز اداری نیز متصل نمود، همچنین می توان با تجهیز این درب‌ها به سیستم های کنترل تردد، برای ورود و خروج افراد محدودیت معین کرد.
 درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای می توانند به سرعت قفل شوند و یا در صورت نیاز در وضعیت دائمی باز یا بسته قرار گیرند. این درب ها از جنس شیشه مقاوم سازی شده ساخته می شوند. جنس قاب یا فریم درب ها از آلومینیوم ضد سایش است که می توان از روکش استیل نیز برای آن‌ها بهره مند شد.

درب شیشه ای کشویی

مزایای استفاده از درب کرکره‌ای اتوماتیک شیشه ای موارد زیر می‌باشد:
    ایجاد جلوه در زیبایی ظاهری برای ساختمانهای شرکت ها
    جلوگیری از اتلاف انرژی به دلیل باز و بسته شدن اتوماتیک
    تردد ترافیک بالا یا همان نامحدود
    قابلیت انتخاب رنگ شیشه و فریم با در نظر گرفتن بنای ساختمان
    کنترل دما و جلوگیری از ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا
    سرعت باز و بسته شدن قابل تنظیم
    اصطکاک بسیار پایین
    امکان سازگاری با دکوراسیون‌های مختلف
    عملکرد بیصدا
    امکان مجهز شدن به باتری و عملکرد در زمان قطعی برق .

درب اتوماتیک شیشه ای ، در ماکن های مختلف و اماکن های اداری، تجاری، بیمارستانی و غیره نیز به کار می رود. درب های اتوماتیک شیشه ای کاربرد های متعددی دارند .
درب های اتوماتیک شیشه ای شامل  دسته بندی زیر می باشند :
 - درب اتوماتیک شیشه ای کشویی
 -درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
 - درب اتوماتیک گردان
 - درب اتوماتیک دوار
 - درب اتوماتیک شیشه ای گرد
 - درب اتوماتیک شیشه ای منحنی یا اتوبوسی
 درب اتوماتیک شیشه ای مناسب برای خروج اضطراری ، قابل اجرا به صورت یک لنگه و دو لنگه ایی .
درب اتوماتیک از جنس آلمینیوم  است ، درب اتوماتیک شیشه ای به صورت باز و بسته میشود و امروزه با توجه به پرکاربرد بودنش همه جا دیده می شود درب اتوماتیک شیشه ای . شرکت آوادر در خدماتی از جمله، نصب درب اتوماتیک شیشه ای، تعمیر موتور سه فاز، تعمیر چک پارکنیگی، تعمیر راهبند ، آموزش نصب درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک شیشه ای و غیره به شمار می رود .
درب های اتوماتیک شیشه ای از مدرن ترین درب های اتوماتیک شیشه ای به کار می رود و جنبه کاربردی دارد .

درب های اتوماتیک کشویی : یکی از ساده ترین و پر مصرفترین نوع درب های اتوماتیک نفر رو می باشند که به علت حرکت خطی و حداقل نیاز به فضا موجب استفاده بهینه از فضای موجود می گردند.معمولا در اکثر ورودی ها این درب ها به صورت دولنگه ثابت و دو لنگه متحرك  میلیمتری سکوریت استفاده می کند ولی در صورت نیاز امکان به 10 قابل اجرا می باشند .دربهای کشویی در اکثر مواقع از شیشه های  میلیمتر نیز امکانپذیر می باشد.همچنین کاربران می توانند بسته به نیاز خود درب را در وضعیت های ۲0 کارگیری از شیشه های دوجداره تا   ورود ممنوع و یا خروج ممنوع و . تنظیم کنند . در درب های اتوماتیک کشویی امکان کنترل ورود و خروج با نصب سیستم های ریموت کنترل و برنامه زمانبندی قابل پیاده سازی است .امنیت عابرین را در برابر برخورد احتمالی با دربها تامین می کنند. وجود سیستم سنسورهای ایمنی خطی بین درب ها و کنترلرهای هوشمند .
 درب اتوماتیک تلسکوپی بیشتر در مکان هایی که ورود وخروج  بیشتری دارد مانند مراکز تجاری و بعضی از اماکن عمومی پیشنهاد می گردد .مکانیزم این درب ها مانند دربهای کشویی به صورت خطی می باشد با این تفاوت که در این دربها چهار لنگه متحرك به صورت تلسکوپی عمل  درصدی بازشو نسبت به مدلهای کشوی دو لنگه می گردد. در این دربها استفاده از شیشه 30 باز شدن را انجام می دهند و این باعث افزایش ورود ممنوع  ،میلیمتر امکانپذیر می باشد. همچنین کاربران می توانند بسته به نیاز خود درب را در وضعیت های اتوماتیک ۲0 میلیمتر و 10 های و یا خروج ممنوع ،تنظیم کنند. در درب های اتوماتیک تلسکوپی امکان کنترل ورود و خروج با نصب سیستم های ریموت کنترل و  امنیت عابرین را در برابر ، برنامه زمانبندی قابل پیاده سازی است . وجود سیستم سنسورهای ایمنی خطی بین درب ها و کنترلرهای هوشمند برخورد احتمالی با دربها تامین می کنند. دارد . یکی از مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای مدل تلسکوپی امکان نصب آسان و بدون نیاز به هرگونه تخریب می باشد .